Diagnostika BOSCH KTS 540

Autoservis Fala se snaží zajistit svým zákazníkům vždy spolehlivé a rychlé služby. Dáme vám k dispozici naše letité zkušenosti v oboru, i profesionálně vybavenou dílnu. Velmi důležitým nástrojem k odhalení příčiny poruch slouží především speciální diagnostika.

Řada vozů pracuje s elektronickými systémy. Snažíme se sledovat moderní vývoj a zajistit pro vás skutečně nejlepší služby.

Snižování nákladů na opravy

Přesné zjištění příčiny s sebou přináší především snížení nákladů. Řada chyb motoru nebo spalování může být skryta. Ušetříme čas opravy komplikovaným zjišťováním vady, nebudeme zbytečně demontovat nezasažené části. Při přesné identifikaci pak stačí cíleně vyměnit vadnou část. Oprava vozu je rychlejší a levnější.

Jistota a spolehlivost

Identifikace nám také pomůže vyloučit veškeré možné příčiny. Cíleně vyměníme vadné součásti, ošetříme detekované místo. Po pár ujetých kilometrech se nebudete muset vracet a pracovat na doladění opravy či hledání a odstranění dalších částí.

Zajistíme pro vás běžné servisní prohlídky, připravíme váš vůz na STK. V případě závady nebo nehody se ochotně postaráme o odtažení vozidla a jeho kompletní opravu. Na jediném místě vám můžeme nabídnout služby profesionálního servisu, karosárny i lakovny. Navštivte nás – rádi se kdykoli postaráme o váš vůz. Naším hlavním působením je region České Budějovice.

S diagnostikou od firmy Bosch jsme schopni načíst až 80% vznětových systémů a 70% zážehových systémů.

Těšíme se na Vaši návštěvu – autoservis České Budějovice FALA s.r.o.