Karosárna v Českých Budějovicích

Postaráme se nejen o perfektní stav vašeho vozu z hlediska chodu motoru a lepších jízdních vlastností. Naše plně vybavená dílna zajistí i veškeré opravy karoserie.

Následky nepozornosti i vážných nehod

Zajistíme pro vás běžné drobné úpravy způsobené nepozorností. V krátkém čase jsme však schopni zajistit i náročné nápravy. Naše karosárna je vybavena zabudovaný rovnacím rámem, který nám umožňuje odstranit i následky vážných nehod. K práci používáme profesionální karosářské příslušenství značky BLACK HAWK. Spolupracujeme s řadou dodavatelů, veškeré potřebné náhradní díly doplníme v příznivé ceně. Na veškeré úpravy a vyrovnání karoserie pak můžeme bez prodlení navázat v lakovně. Zajistíme dokonalé srovnání karoserie i její lakování na požadovaný odstín.

Servis, karosárna, lakovna

O váš vůz se rychle a perfektně postaráme. A postaráme se o veškeré opravy na jediném místě. Naše karosárna má velmi dobrou pověst i mimo region České Budějovice. S výsledky naší práce budete jistě spokojeni i vy.

Pokud řešíte nápravu škod způsobených dopravní nehodou – dokážeme vám nabídnout kompletní opravu a servis. Naším cílem je předat vám vůz v dokonalém stavu. Chápeme, že v dnešní době je těžké zůstat delší dobu bez pojízdného spolehlivého auta. Pracujeme vždy rychle a tak, abychom co nejvíce snížili rozpočet oprav.

Těšíme se na Vaši návštěvu – autoservis České Budějovice FALA s.r.o.