Opravy, čištění, plnění a dezinfekce Klimatizace

Klimatizace se stává samozřejmou součástí vybavení všech osobních i užitkových vozidel. Řidičům v horkém letním počasí dokáže výrazně zkvalitnit a zpříjemnit dobu strávenou na cestách, ale svou důležitou úlohu sehrává i v chladném, zimním období. Při výběru nového vozu si řada řidičů, ale i rodin s dětmi, zadává položku klimatizace mezi jedny z nejpřednějších podmínek.

Klimatizace funguje jako relativně bezúdržbový systém. Ale i zde je na místě jednou za daný cyklus provést odbornou kontrolu. Postupně dochází k úniku chladícího média a bez doplnění na správnou úroveň by došlo k závažnému poškození. Včasnou kontrolou a doplněním snadno zajistíte bezproblémový chod i prodloužíte životnost zařízení.

Moderní diagnostika, rychlé jednání

Naše servisní dílna disponuje moderním vybavením pro kontrolu nebo doplnění nezbytných chladicích kapalin i součástí k opravě vadné klimatizace. Na vaše přání kdykoli provedeme velmi rychlou a přesnou kontrolu stavu klimatizace vašeho vozu. V případě zjištění závady vám doporučíme optimální řešení, aby byl systém znovu uveden do provozu v co nejpřijatelnější ceně i termínu. Spolupracujeme s dodavateli originálních náhradních dílů, zvládáme běžné opravy opotřebení, ale i podstatně složitější výměny. Rádi vám doporučíme ideální řešení, rozhodnutí však vždy necháme na vašem uvážení a možnostech.

Nenechávejte kontrolu či opravu klimatizace na poslední chvíli. Klimatizace vám zajistí komfortní jízdu po celý rok. Stejně tak jsme tu po celý rok i my. Těšíme se na Vaši návštěvu – autoservis České Budějovice FALA s.r.o.