Lakovna v Českých Budějovicích

Náš Autoservis Fala – České Budějovice vám nabízí kompletní služby v péči o váš vůz. Zajistíme pro vás běžné pravidelné prohlídky, přípravu před kontrolou STK, v případě nehody se postaráme o opravu motorových částí i karosérie.

Nabízíme vám rovněž služby vlastní lakovny. Naši provozovnu jsme vybavili profesionálním lakovacím boxem (www.autolakovna-vrato.cz). Při práci naprosto eliminujeme zanesení drobných nečistot či prachu. Při zasychání laku a v době, kdy je povrch nejcitlivější na vznik defektů, bude váš vůz dokonale chráněný.

Barva a lesk podle přání

Spolupracujeme s předními výrobci laků. Podle vašeho přání dokážeme změnit barvu vašeho vozu, nebo jeho částí. Dokážeme pro vás vytvořit originální design nebo zapracovat firemní logo a barvy.

Dokonalá oprava karoserie

Při řešení následků nehod, poškození karoserie nebo výměny dveří vašeho vozu dokážeme najít a aplikovat přesný odstín. Deformované části odborně upravíme a poté naneseme přesný odstín laku. Našim cílem je, aby ani majitel nepoznal po opravě vyplňované místo.

Vždy se snažíme nabízet rychlé a pečlivě provedené služby. Záleží nám na vaší spokojenosti. Veškeré práce pro úpravy i opravy proto plánujeme tak, aby jednotlivé dílčí práce na sebe co nejlépe navazovaly, nedocházelo k prodlení a výsledný efekt odpovídal vaší představě. Snažíme se, aby si naše lakovna vybudovala a udržela dobrou pověst i mimo region České Budějovice.