Měření a seřízení geometrie

Náš Autoservis Fala je vám k dispozici při řešení oprav nehod nebo poruch, pro běžné pravidelné prohlídky. K dispozici vám dáme služby profesionální karosárny i lakovny.

Pro vaše pohodlí i bezpečnou jízdu vám nabízíme i měření a seřízení geometrie kol. Naše dílna je vybavena veškerým profesionálním zařízením včetně 8-bodové infra geometrie od firmy FAIP. V rámci několika minut jsme schopni změřit a seřídit až 99% osobních, SUV a dodávkových vozů.

Profesionální služby na počkání

Přesná geometrie kol se podílí na řadě důležitých faktorů. Přispívá bezpečné a pohodlné jízdě, ale hlavně snižuje namáhání a předčasnému opotřebení dílů podvozku. Výměnu letních a zimních pneumatik zvládne řada řidičů sama. Přesná geometrie však podléhá dokonalému zaměření, které není možné bez speciálního přístroje napodobit.

Měření a seřízení geometrie probíhá velmi rychle. V regionu České Budějovice se na nás můžete kdykoli obrátit. Rádi se vám budeme věnovat a na počkání se postaráme o vyladění vašeho vozu. Na naši práci i ochotu je vždy spolehnutí. Přesvědčte se i vy.

Těšíme se na Vaši návštěvu – autoservis České Budějovice FALA s.r.o.