Pravidelné servisní prohlídky

V oblasti servisu a oprav motorových vozidel pracujeme s letitou zkušeností. Naše dílna disponuje kompletním vybavením pro jakoukoli opravu motoru a funkčních částí, výměnu dílů i skel, úpravu či obnovu karosérie.

Zajistíme vám vždy rychlé a profesionálně odvedené služby. Máme přístup k ověřeným výrobcům náhradních dílů. Vždy vám nabídneme efektivní a ekonomicky příznivé řešení. I v rámci prevence a pravidelné péče vám nabídneme spolehlivé služby.

Předejdeme nákladným opravám

Nečekejte, až se v průběhu používání začne na vašem vozidle projevovat stárnutí a opotřebení dílů. Pravidelné servisní prohlídky mohou zabránit nákladným opravám a vám zajistí klid i při dlouhých cestách.

Autoservis Fala vám nabízí:

  • Pravidelné servisní prohlídky
  • Záruční a pozáruční servis vozidel
  • Kontroly před STK
  • Zajištění STK a EMISE

Starost o váš vůz nechte na nás

V rámci průběžných kontrol zajistíme výměnu olejů, upozorníme vás včas na postupné opotřebení dílů. Většinu závad je možné velmi včas podchytit, zabráníme vážnější poruše, která by vás nepříjemně zaskočila a její náprava pak stála vysokou částku.

Zajistíme vám klid a pohodlí. Užívejte váš vůz pro služební cesty i výlety s rodinou. Veškeré starosti o jeho dobrý stav nechte na nás. Našim klientům pro region České Budějovice jsme kdykoli k dispozici.

Navštivte náš autoservis České Budějovice FALA s.r.o., těšíme se na vás.